lions Türkiye Lions Türkiye

SEVGİLİ LIONS AİLEM,

Sizlerden aldığımız güç ve birlikte gerçekleştireceğimiz hedeflerimizle bir hizmet döneminin başındayız. Bu hizmet döneminde geçmiş tecrübeleri göz ardı etmeden, çağdaş yaklaşımları kendi bünyemize adapte ederek hizmeti çoğaltmak,  kalıcı kılmak ve birliğimizi kuvvetlendirmek en önemli hedeflerimizdir.

Çağdaş Atatürk Türkiye’sinin tartışılmaz takipçi ve destekçisi olan Lion’lar olarak çocuklara, gençlere, kadınlara, toplumun sağlığına, çevremizin bütünlüğüne yönelik olarak yapacağımız her hizmet ve çalışma bu toplumun BİZ olmasını sağlamak ve aydınlık, sağlıklı nesiller yetiştirmeye katkımızı koymak içindir. 

HEDEFİMİZ, gelecek nesil Lion’lara doğru bir yol haritası çizmek için toplumla daha iç içe olan bir LIONS’dur. Bunu hep birlikte, BİZ’İN GÜCÜ ile başaracağız...
Bu hizmet döneminde Türk Lions’unun hizmet hedefinde öncelikle “Mutlu Aile, Mutlu Çocuk” konusu vardır. Eğitim ile desteklenecek olan bu konu Yönetim Çevremiz içinde büyük önem taşımaktadır. Bedensel ve zihinsel sağlığımız, mutluluğumuz ve eğitim toplumun hizmet beklediği alanlardır. 

Hizmet dönemimiz boyunca dönem Uluslararası Başkanımızın hedefi doğrultusunda tüm farklılıklarımızı hizmet yolundaki renklerimiz kabul edeceğiz.  O renkler bizim zenginliğimizi, hizmetteki çeşitliliğimizi simgeleyecekler. Her bir renk Zümrüdü Anka’nın eşsiz renklerini ifade edecek. Bu dünyanın tüm renklerini sevgiyle kucaklayacağız.

Ve bu dönemde geçtiğimiz tüm vadilerden sonra;

İradesine hâkim olan, körü körüne bağlanmayan, düşünen, kendini geliştiren, kendine ve başaracağına inanan, hep birlikte hareket edilmesi gerektiğini bilen, yalnız olmamayı tercih eden, dedikodu yapmayan ve en önemlisi egosunu eğiten ZÜMRÜDÜ ANKA’yı oluşturacağız. 

Unutmayalım;
FARKLILIKLARIMIZ RENKLERİMİZDİR!
En içten Lions Sevgi ve Saygılarımla.

A. KEMAL ÇENBERCİ
GENEL YÖNETMEN 
118 R YÖNETİM ÇEVRESİ