lions Türkiye Lions Türkiye


Kıymetli Lionlar 
Sevgili Leolar

Yola çıktığımda elimdeki tek sihirli kelime güven idi. Ve beni hiç yarı yolda bırakmadı. Geçmişin deneyimlerinden, geleceğin umutlarından güç bulacak 2019-2020 döneminde, sizlerle aynı hizmet ülküsünde çalışmanın haklı heyecanını ve güvenini yaşıyorum.
Daha ötesi; Evrensel İnanç ile Lions Felsefesi mükemmellik ünvanını elinden bırakmazken sistem bize güvenerek çok şey bekliyor. 24 saatin 17 saat kabul edildiği dönemde kaybedecek bir anımız bile yok.

İnanıyorum ki; pek çok gelenekselleşen hizmetlere devam ederken hizmette süreklilik kavramını gücünü hissedeceğiz. Yeni fikir ve projeler ile bizden daha az şanslı insanlara, bacaları cılız tüten yuvalara destek olacağız. Farkımızı fark ettirerek hizmet gönüllüsü sayımızı arttıracağız. Büyük Liderimizin değerli armağanı  23 Nisan 2020 tarihinin haklı ağırlığı ve coşkusunu birlikte yaşayacağız. 
Kim bilir? Dönemin sonuna geldiğimizde mutlulukla anlatacak ne çok konu başlığımız olacak.

Liderlik, insanların içindeki daha iyi olma potansiyelini ortaya çıkaran anahtardır. Uluslararası Başkanımız Jung Yul Choi’de aynı fikirde ‘En iyi olmak zorunda değilsiniz ama yapabileceğinizin en iyisini yapın’ diyor. Ben de diyorum ki ‘BİZ YAPARIZ’
Dostlarım Dünya üzerinde ‘Sizin ailenizin Lions temsilcisi kimdir?’ Sorusunu soracağımız güne kadar yapacak çok işimiz var
Farklılıklarımız zenginliğimiz, ekip çalışması gücümüzdür.

Hizmet için varız… BİZ YAPARIZ. 

Lions sevgi ve saygılarımı sunarım.

İlknur Türkkaan
2019-2020 Dönemi Genel Yönetmeni