lions Türkiye Lions Türkiye


Lions - TatilBudur.com İşbirliği

Gelin sizlerde bir tohum ekin ve bir yaşam kurtarın... tatilbudur.com ile Lions gönüllü toplumsal hizmetleri gerçekleştirme yolunda çok önemli bir girişim başlattılar:

tatilbudur.com, Lion’lar aracılığıyla gerçekleştirdiği tüm yurtiçi, yurtdışı, Kıbrıs, Kültür, Uçak bileti,  otel ve tur rezervasyonlarından belirli bir fonu Lions’un insani hizmetlerine aktarmayı kabul etti.

tatilbudur.com’a bu girişimlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu örnek girişimi destekleyerek; Türk Lions Vakfının burs programına katkı sağlayabilir, bir çocuğu kanser olmaktan kurtarabilir, bir fidan dikerek gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için ilk adımı atabilirsiniz. Aşağıdaki açıklamaları takip ederek bu insani girişime destek olabilirsiniz. Bu yolla sağlanacak fonlar ile gerçekleştirilen aktiviteleri www.lionsturkiye.org web sitemizden en şeffaf şekliyle takip edebilirsiniz…

Hizmet bizim varlık nedenimiz...

Bu yüzden Lion olduk, bu yüzden hala Lionuz. Kuruluşumuzdan, 1917 yılından beri; yıl yıl, ülke ülke, küresel dokunuşumuzu çoğalttık, yaşamlar kurtardık. Lion’ların ve yardımsever insanların çaba ve desteğiyle milyonlarca insana yardım ettik. Dünyanın bize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Daha iyi bir dünya için hizmetlerimizi artırmalı, daha çok hizmet etmeliyiz. Bunun için kaynaklarımızı artırmalı ve doğru değerlendirmeliyiz. tatilbudur.com ile yapılan işbirliği işte bu girişimin bir sonucudur.

Ne Yapmalısınız?

Eğer yakında bir seyahat planlıyorsanız; bu ekranın sol sütununda yer alan ve Yönetim Çevrelerimizi – çalışma bölgelerimizi - temsil eden 7 adet kutucuktan arzu ettiğiniz birisinin tatilbudur.com çağrı merkezini arayınız… Direk tatilbudur.com'un çağrı merkezine ulaşacaksınız. Yurt içi ve dışı seyahatiniz, otel rezervasyonlarınız için hiçbir ek masraf yapmadan ve ilave bir ücret ödemeden planladığınız rezervasyonu eskiden nasıl yapıyorsanız aynı şekilde yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu kesinleştirdiğiniz anda çevre diyabet  veya çocuk kanserine yönelik hizmetlerimizden birisine destek oldunuz demektir.

Merak Ettikleriniz?

- Bu sistem ile rezervasyon yaparak tatilbudur.com’un tüm kampanya ve indirimlerinden yararlanmayı sürdüreceksiniz.
- Sizden hiçbir ücret alınmamaktadır.
- Fon yaratılması için seyahatin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
- İlave olarak, zaman zaman size özel kampanyalarlar da karşılaşabileceksiniz.
- Sizin işlem yapmanızla oluşacak insani hizmet fonunu tatilbudur.com kendi kar'ından veriyor. Yani yaptığınız rezervasyonun bedelinde hiçbir değişiklik olmuyor.
- Hiçbir kişisel bilginiz, hiçbir yerde görünmüyor. Fona yaptığınız katkı da arzu ederseniz gizli kalacaktır.

Lions hizmetleri hakkında daha geniş bilgiyi web sitemizden edinebilirsiniz.