lions Türkiye Lions Türkiye

Lions - Booking.com İşbirliği

Günü Ne Biçtiğinle Değil, O Gün Ne Kadar Tohum Ektiğinle Değerlendir...
Robert Louis Stevenson

Gelin sizlerde bir tohum ekin ve bir yaşam kurtarın... Booking.com ile Lions gönüllü toplumsal hizmetleri gerçekleştirme yolunda çok önemli bir girişim başlattılar:  Booking.com, Lion’lar aracılığıyla gerçekleştirdiği tüm seyahat rezervasyonlarından belirli bir fonu Lions’un insani hizmetlerine aktarmayı kabul etti. Booking.com’a bu girişimlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu örnek girişimi destekleyerek sadece bir tıklamayla; Türk Lions Vakfının burs programına katkı sağlayabilir, bir çocuğu kanser olmaktan kurtarabilir, bir yetişkini diyabete bağlı hastalıklardan koruyabilir, bir ailenin evine ekmek götürebilmesini, çocuklarını doyurabilmesini sağlayabilir, bir fidan dikerek gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için ilk adımı atabilir veya bir insanın daha gözlerine, ışığa kavuşması için insan olmanın onuruyla üzerinize düşeni yapabilirsiniz. Aşağıdaki açıklamaları takip ederek bu insani girişime destek olabilirsiniz. Bu yolla sağlanacak fonlar ile gerçekleştirilen aktiviteleri www.lionsturkiye.org web sitemizden en şeffaf şekliyle takip edebilirsiniz…

Sadece bizden daha az şanslı olanlar, biz insanlar için...

Hizmet bizim varlık nedenimiz...

Bu yüzden Lion olduk, bu yüzden hala Lionuz. Kuruluşumuzdan, 1917 yılından beri; yıl yıl, ülke ülke, küresel dokunuşumuzu çoğalttık, yaşamlar kurtardık. Lion’ların ve yardımsever insanların çaba ve desteğiyle milyonlarca insana yardım ettik. Dünyanın bize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Daha iyi bir dünya için hizmetlerimizi artırmalı, daha çok hizmet etmeliyiz. Bunun için kaynaklarımızı artırmalı ve doğru değerlendirmeliyiz. Booking.com ile yapılan işbirliği işte bu girişimin bir sonucudur.

Ne Yapmalısınız?

Eğer yakında bir seyahat planlıyorsanız; bu ekranın sol sütununda yer alan ve Yönetim Çevrelerimizi – çalışma bölgelerimizi - temsil eden 7 adet kutucuktan arzu ettiğiniz birisine tıklayarak ilk adımı atabilirsiniz… Tıkladığınız anda kendinizi her zaman aşina olduğunuz Booking.com sitesinde bulacaksınız.  Artık seyahatiniz için hiçbir ek masraf yapmadan ve ilave bir ücret ödemeden planladığınız rezervasyonu eskiden nasıl yapıyorsanız aynı şekilde yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu kesinleştirdiğiniz anda görme, diyabet, açlık, çevre veya çocuk kanserine yönelik hizmetlerimizden birisine destek oldunuz demektir.

Merak Ettikleriniz?

- Bu sistem ile rezervasyon yaparak booking.com’un tüm kampanya ve indirimlerinden yararlanmayı sürdüreceksiniz.
- Sizden hiçbir ücret alınmamaktadır.
- Fon yaratılması için seyahatin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
- İlave olarak, zaman zaman size özel kampanyalarlar da karşılaşabileceksiniz.
- Bu sistemle siteye girdiğinizde işlem yapmak zorunda da değilsiniz. Girip, bakıp, plan yapıp çıkabilir ve başka bir zaman tekrar siteye girebilirsiniz. Doğrudan booking.com sitesine girerek  işlem yapmaktan hiçbir farkı yoktur.
- Sizin işlem yapmanızla oluşacak insani hizmet fonunu booking.com kendi karından veriyor. Yani yaptığınız rezervasyonun bedelinde hiçbir değişiklik olmuyor.
- Hiçbir kişisel bilginiz, hiçbir yerde görünmüyor. Fona yaptığınız katkı da arzu ederseniz gizli kalacaktır.