lions Türkiye Lions Türkiye

Naresh Aggarwal,
Uluslararası Başkan


Hindistan, Delhi doğumlu olan Naresh Aggarwal, Honolulu, 100. Uluslararası Konvansiyonda Uluslararası Başkan görevine seçilmiştir.

Aggarwal özellikle pirinç ve pirinç ürünleri üzerinde yoğun olarak çalışan bir üretim ve ihravat firmasının genel müdürü olarak görev yapmaktadır.

1974 yılından bu yana Batala Smile Lions Kulübünün üyesidir. Progressive Melvin Jones Dostudur. Eşi Navita’da etkin bir Lion olmanın yanısıra, Progressive Melvin Jones Dostudur. Aggarwal çifti iki oğlan ve bir kız çocuğun yanı sıra beş torun sahibidir.

Özgeçmişi

 

 

Robert  E. Corlew,
Geçen Dönem Uluslararası Başkanı

Milton Tennessee’den Robert “Bob” E. Corlew, Toronto, Kanada’da yapılan 97. Uluslararası Konvansiyonda, Uluslararası Başkan İkinci Yardımcılığı, 99. Uluslararası Konvansiyonda ise Uluslararası Başkanlık görevine  seçilmiştir.

1978 yılından bu yana Murfreesboro Lions Kulübünün üyesidir.

Corlew, Birlik içerisinde ulusal ve uluslararası alanda da birçok görevi üstlenmiş ve ödüllere hak kazanmıştır. Bunlar arasında iki kez uluslararası başkan madalyası, liderlik ödülü, iyiniyet elçisi ödülü sayılabilir. Aynı zamanda progresif Melvin Jones Dostudur.

Başkan yardımcısı Corlew ve aynı zamanda Melvin Jones Dostu olan eşi Dianne, beş çocuk ve dört torun sahibidirler.
Özgeçmişi

Gudrun Bjort Yngvadottir
Başkan Birinci Yardımcısı

Özgemişi