lions Türkiye Lions Türkiye

Web Sitesi Kullanım Şartları

Ziyaret etmekte olduğunuz web sitesi Uluslararası Lions Çoğul Yönetim Çevresi 118 Konfederasyonu (“MD118”) tarafından 2017-2018 çalışma döneminde Konsey Başkanı Ln. Danyal Kubin'in önderliğinde, proje sorumlusu ve danışmanı MD 118 Web Sitesi ve Sosyal Medya Sorumlusu Ln. Aslıhan Yazan Ilgar'ın çalışmalarıyla hazırlanmış Nisan 2018 tarihinde kullanıma açılmıştır.

Web sitemizde Lions hakkında bilgi edinebileceğiniz bir çok yazı, dosya, video ve görsel bulunmaktadır. Bu bilgiler referans gösterilmeden kullanılamaz, bastırılamaz.


Web sitemizde üyelerimize özel bölümler yer almaktadır. Üyelerimiz portala üye girişi yaparak bu kısımlara ulaşabilirler. Şifrelerinin çalınmasını önlemek, profil hesaplarının güvenliği üye'ye aittir. Şifrenizin çalındığını düşünüyorsanız hemen Kulüp Başkanı ile iletişime geçiniz.

Lions sayfaarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Lions Türkiye dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Lions Türkiye sayfalarını gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.