lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Etkinlik Bilgileri

KULÜP TOPLANTISI
Etiler LC mart ayında Zoom'da genel toplantı rekoru kıracak! | Konuk konuşmacı: Leylâ Yıldırım
Kuruluşunun 50. Yıl'ını kutlayan Etiler Lions Kulübü, kesintisiz bir yıldır devam ettirdiği dijital platform toplantılarında 15 Mart 2021 akşamı gerçekleştireceği 12. oturum ile yeni bir rekor kıracak.
Çanakkale Zaferi'nin yıldönümünde, savaşı farklı bir perspektif ile anlatığı Komutanların Yazgısı - Tutulamayan Sözler isimli eseri İngilizceye de çevrilen yazar Leylâ Yıldırım değer katacak...
Aynı gün, salgın sebebi ile ertelenen Genel Kurul'umuz da 11:00-14:00 saatleri arasında, Lions Merkez'de düzenlenecek. Mart ayı genel toplantımız ise her zaman olduğu gibi tam 19:30'da Zoom'da başlayacak. Lion'ların ve Lions'a ilgi duyanların gösterdiği yoğun ilgi sayesinde bir süredir ELC TV olarak hizmet veren Youtube kanalımızda da CANLI yayınlanacak. 
Zoom Meeting
395 139 3842
ŞİFRE
ELC1971


Herkese açık olan Etiler Lions Kulübü toplantılarına, dijital dünyada genel kabul gören, kişilerin gerçek isimleri ile katılması kural. Bu konuda eksiği olanlar da toplantı saatinden 10 dakika önce açılan bekleme odasında uyarılıyor ve gerekli değişikliği yapmalarının ardından toplantıya kabul ediliyor. Kurala uymayanlar bekleme odasından da çıkarılıyor.
Üyelerimizin eksiksiz katılımı her zaman olduğu gibi en büyük arzumuz. Mazereti olanların bunu Etiler LC Sekreteri Ln Özlem Çıvgınoğlu'na (ozlem_civgin@yahoo.com veya 05326070160) bildirmesini önemle rica ediyoruz. 
Kısa adı LCI olan Lions Clubs International | Uluslararası Lions Kulüpleri'nin 
#LionsNewVoices programını hem 118T Yönetim Çevresi hem de MD118 Çoğul Yönetim Çevresi ölçeklerinde desteleyen ve uluslararası arenada #liderlik konusunda yarışan #EtilerLions Kulübü hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler aralarında www.EtilerLions.com  bulunduğu resmi web sitelerimizi ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarımızın takipçisi olabilir veya projelerimizi paylaştığımız hashtag'lerimiz üzerinden destek verebilir. 
#NewVoicesEurope #NewVoicesTurkey #YeniSeslerTürkiye #District118T #118Työnetimçevresi #NewVoicesLeadership #NewVoicesService #NewVoicesMembership #NewVoicesMarketing

Hakan Türkkuşu
Başkan
DAHA FAZLA BİLGİ
Twitter | Facebook | Instagram | LinkedIn | Youtube hesaplarımız ve resmi web adreslerimiz: 
her konuda EtilerLions@gmail.com adresimize yazabilirsiniz

Etiler Lions Kulübü 
https://twitter.com/EtilerLions
https://www.facebook.com/EtilerLions
https://www.instagram.com/etilerlionsclub/
https://www.linkedin.com/in/etiler-lions-7a67a11a9/ 

2020-2021 Çalışma Dönemi toplantı ve etkinliklerimizi izlemek için:
https://www.youtube.com/channel/UCQNbbDL7pW2nXEojPteWEGQ 

İstanbul Etiler Lions Kulübü https://www.EtilerLions.com
Türkiye'de Lions ve kulüpler https://www.lionsturkiye.org
LCI - Uluslararası Lions Kulüpleri https://lionsclubs.org


 

HERKESE AÇIK

Zaman / Konum Bilgileri

15-03-2021 19:30
15-03-2021 22:30
İSTANBUL (AVRUPA)
Abide-i Hürriyet Caddesi
İzzetpaşa, Abide-i Hürriyet Cd, Şişli/İstanbul

Destekleyen Kulüp / Kişiler

Kulüp Açıklama
Kişi Açıklama