lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Etkinlik Bilgileri

KULÜP TOPLANTISI
Etiler LC nisan ayında dönemin 4. Üye Kabul Törenini gerçekleştirecek | Konuk konuşmacı: Serdar Öktem
Kuruluşunun 50. Yıl'ını kutlayan Etiler Lions Kulübü, 19 Nisan tarihinde gerçekleştireceği aylık genel toplantısında üye kazanma konusunda yeni bir rekora imza atacak, 2020-2021 Hizmet Dönemi'nin 4. Üye Kabul Töreni'ni gerçekleştirecek. 
Son bir yılda toplam 50 üye kazanan Etiler Lions Kulübü'nün bu özel gecesine Türkiye'de PinkFloyd hakkında en çok kitap yazan ve konferans veren Serdar Öktem değer katacak...
Toplantı ve etkinliklerin azaldığı hatta yapılamadığı salgın döneminde toplam 50 üye kazanan, biri sanal diğeri branch olmak üzere 2 Lions Kulüp kuran Etiler Lions Kulübü, desteklediği #BirSenDahaDaha projesi ile bu sayıyı daha da arttırmayı hedefliyor. Uluslararası Lions Kulüpleri 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu'nun kısa adı GMT olan Global Memebership Team | Küresel Üyelik Takımı ile Lions Forward Koordinatörlüğü tarafından sürdürülen projede de aktif rol alıyor. 
Zoom Meeting
395 139 3842
ŞİFRE
ELC1971


Lion'ların ve Lions'a ilgi duyanların gösterdiği yoğun ilgi sebebi ile bir süredir ELC TV olarak hizmet veren Youtube kanalımızda da CANLI yayınlanacak toplantı saat 19:30'da başlayacak. Toplantıya sadece ekranlarına gerçek isimlerini yazanlar kabul edilecek. Cihaz markası veya takma isimler ile gelenlere bu güncellemeyi yaptıktan sonra katılma izni verilecek.
Her ayın 3. Pazartesi akşamı 19:30'da Zoom'da gerçekleştirilen Etiler Lions Kulübü'nün toplantıları Lions'a ilgi duyan, Lion olmayı düşünen herkese açık. Dünyanın siyasi olmayan en yaygın topluluğu Lions ile ilgilenen ve/veya Lion olmayı düşünenler hiç tereddüt etmeden, tüm toplantılarımıza izlemek, dinlemek, öğrenmek veya soru sormak için rahatlıkla katılabilir. Toplantılarda kıyafet serbesttir. 
Üyelerimizin eksiksiz katılımı her zaman olduğu gibi en büyük arzumuz. Mazereti olanların bunu Etiler LC Sekreteri Ln Özlem Çıvgınoğlu'na (ozlem_civgin@yahoo.com veya 05326070160) bildirmesini önemle rica ediyoruz. 

Hakan Türkkuşu
Başkan
 
DAHA FAZLA BİLGİ
Twitter | Facebook | Instagram | LinkedIn | Youtube hesaplarımız ve resmi web adreslerimiz: 
her konuda EtilerLions@gmail.com adresimize yazabilirsiniz

Etiler Lions Kulübü 
https://twitter.com/EtilerLions
https://www.facebook.com/EtilerLions
https://www.instagram.com/etilerlionsclub/
https://www.linkedin.com/in/etiler-lions-7a67a11a9/ 

2020-2021 Çalışma Dönemi toplantı ve etkinliklerimizi izlemek için:
https://www.youtube.com/channel/UCQNbbDL7pW2nXEojPteWEGQ 

İstanbul Etiler Lions Kulübü https://www.EtilerLions.com
Türkiye'de Lions ve kulüpler https://www.lionsturkiye.org
LCI - Uluslararası Lions Kulüpleri https://lionsclubs.org

HERKESE AÇIK

Zaman / Konum Bilgileri

19-04-2021 19:30
19-04-2021 22:30
İSTANBUL (AVRUPA)
Abide-i Hürriyet Caddesi
İzzetpaşa, Abide-i Hürriyet Cd, Şişli/İstanbul

Destekleyen Kulüp / Kişiler

Kulüp Açıklama
Kişi Açıklama