lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

Mersin Tarsus Anıt Lions

Etkinlik Bilgileri

DİYABET
Spor Diyabeti Yener Etkinliği
Mersin ve Tarsus Lions kulüplerinin Mersin Yenişehir Belediyesi ile “SPOR DİYABETİ YENER “sloganıyla gerçekleştirdiği ortak aktivitesinde bazı katılımcılar bisikletleriyle, bazı öğrenciler yürüyerek ve bazıları koşarak destek verdi. Etkinlikte kan şekeri ölçümü ve zumba etkinliğinin ardından, Yenişehir Belediyesi ve Lions Kulüpleri logolarıyla hazırlanmış olan “ Diyabet farkındalık broşürleri” dağıtıldı. Etkinliğe katılan tüm okullara teşekkür belgesi ile birlikte tüm katılımcılara “SPOR DİYABETİ YENER MADALYASI “ verildi. Genel Yönetmenimiz Sn. Ln.Muzaffer Çetin’in Belediye Başkanımız Sn Abdullah Özyiğit’e takdim ettiği plaket ile sonlanan etkinliğimize katılım oldukça yüksekti. Bu anlamlı etkinlikle Mersin’de Diyabet ile ilgili farkındalık yaratabilmiş olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık.
  Diyabet Farkındalık Etkinliğine Tarsus Anıt Lions Kulüp üyemiz Sn. Ln. Nilüfer Özkul ile birlikte katılım sağlayarak Kulübümüzü bu anlamlı etkinlikte temsil ettik . 
  “ Spor Diyabeti Yener” etkinliğinde katılımcı tüm kulüplerle birlikte etkinliğin gerçekleşmesi ile ilgili gerekli olan finans kaynağına biz de kulüp olarak destek sağladık .
HERKESE AÇIK

Zaman / Konum Bilgileri

13-05-2022 00:00
MERSİN
Mersin

Destekleyen Kulüp / Kişiler

Kulüp Açıklama
Kişi Açıklama