lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

118 U Yönetim Çevresi

Etkinlik Bilgileri

DİĞER
Uluslararası Lions Barış Posteri Yarışması
Uluslararası Lions Barış Posteri ve Kompozisyon Yarışmaları, Birleşmiş Milletlere danışmanlık veren ve daimi temsilcisi bulunan Uluslararası Lions Kulüpleri'nin en anlamlı hedeflerinden biride Barış Posteri Yarışmasıdır. 30 yılı aşkındır dünyanın 100 den fazla ülkesinde Lions Kulüpleri, çocukların Lions Uluslararası Barış Posteri Yarışması'na katılımını gururla desteklemektedir. 1988 yılında ilk kez yapılan ve her yıl farklı bir barış teması içeren yarışmaya bugüne kadar 3,6 milyondan fazla çocuk katılmıştır. Dünya çocuklarına “Barış”ı hayal etmeyi, yaşam deneyimlerini ve kültürlerini yansıtmayı, kafalarında ki barış fikrini resim sanatıyla ifade etmeyi amaçlar.

2023-2024 dönemi yarışma konusu; “Dare to Dream” “Hayellerinde Cesur Ol” dur.

118 U Yönetim Çevresi hizmet bölgesinde yaşayan çocuklarımız için bize ulaşabilmeleri için ÖN BAŞVURU formunu buraya tıklayarak eksiksiz doldurulmasını rica ederiz.


Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antakya, Ardahan, Artvin, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat

BARIŞ POSTERİ YARIŞMASI TEKNİK ŞARTNAME'yi okumak için tıklayınız

BARIŞ KOMPOZİSYONU YARIŞMASI TEKNİK ŞARTNAME'yi okumak için tıklayınız.

Öğrenci Katılım Formu'nu indiriniz. (Word dosyası, doldurulacak, yetkilerle görüşünüz)

Okul Katılım Formu'nu indiriniz. (Word dosyası, doldurulacak, yetkilerle görüşünüz)
HERKESE AÇIK

Zaman / Konum Bilgileri

16-10-2023 00:00
15-11-2023 17:00
ANKARA
Ankara
Ankara

Destekleyen Kulüp / Kişiler

Kulüp Açıklama
Kişi Açıklama