lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Etkinlik Bilgileri

DİĞER
Etiler LC geleceğin dijital dünyasından LinkedIn ile daha güçlü...
Etiler Lions Kulübü olarak "geleceğin dünyası" kabul edilen dijital platformlarda gerek çalışmalarımız ve gerekse iletişim araçlarını kullanma konusunda yeni bir sayfa daha açtık. 

Günün koşullarını değerlendirip, ileri dönük çalışmalarımıza bugünden başladık. Bu kapsamda ilk aşamada oluşturduğumuz #GAT - #GlobalActionTeam | #KüreselEylemTakımı'mız çalışmalarına başladı. Son derece kapsamlı bir yol haritası hazırlandı. Sadece Etiler Lions Kulübü değil Türk Lions'u için de önemli hamleler planlandı ve adımlar atılmaya başlandı. Gücümüze güç katan #GLT - #GlobalLeadershipTeam | #KüreselLiderlikTakımı lideri Lion Umut Bali, #GST - #GlobalServiceTeam | #KüreselHizmetTakımı lideri Lion Selin Sezgin ve #GMT - #GlobalMembershipTeam | #KüreselÜyelikTakımı lideri Lion Kayhan Haksever'in özverili çabaları ile "dijital dünyada #lider olma, #deneyim kazanma ve paylaşmanın yanı sıra yeni #olanaklar yaratma" olan 2020-2021 Çalışma Dönemi hedeflerimize bugünden eriştik. 

Siz değerli Lion ve Leo dostlarımızı, 118-U Yönetim Çevresi kulüplerimizden Ankara Gordion Lions Club'ın ardından Türk Lions'unun ikinci #LinkedIn hesabı olan https://www.linkedin.com/in/istanbul-etiler-lions-club-7a67a11a9/ sayfamıza davet ediyoruz.
HERKESE AÇIK

Zaman / Konum Bilgileri

10-05-2020 21:00
İSTANBUL (AVRUPA)
Merkez, Abide-i Hürriyet Cd, Şişli/İstanbul

Destekleyen Kulüp / Kişiler

Kulüp Açıklama
Kişi Açıklama