lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Etkinlik Bilgileri

EĞİTİM
Etiler LC evsahipliğinde günümüzün popüler mesleği #koçluk için başlangıç fırsatı...
Koçluk, günümüzün en fazla ilgi gören mesleği. İş dünyasında, ilişkiler konusunda, eğitim denilince özetle akla gelen her alanda iyi eğitimli ve sertifikalı koçlara olan talep her geçen gün artıyor.
Yaşadığı topluma hiç bir karşılık beklemeden hizmet veren #Lions, bu konuda eğitim almak ve mesleğe başlamak isteyenler için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Dünyanın önce gelen koçluk kurumu, kısa adı #ICF - International Coaching Federation | Uluslararası Koçluk Federasyonu tarafından "en iyi" 25 koç arasında gösterilen ilk ve tek Türk, #PCC ünvanlı #FatihElibol, 15 Eylül'de ücretsiz bir etkinlik düzenliyor.
Etiler Lions Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek zoom oturumunda #koçluk hakkında bilinmesi gerekenler anlatılacak, merak edilen konulardaki sorular yanıtlanacak.
Kaçırılmayacak bu fırsat için linki tıklamak ve ücretsiz etkinliğe katılmak için formu doldurmak yeterli.
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwrceGprjopG9GoXaiYa9zclpUACF7G3I-k

ÖNEMLİ NOT
LionsTurkiye.org sitesi etkinlik adresi bilgisi girmeyi şart koştuğu duyuru ve haberlerimizde 118-T Yönetim Çevresi Merkezi seçili olup hiç birimiz orada olmayacağız. Evlerimizin konforunda cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarımızı kullanarak buluşacağız...
HERKESE AÇIK

Zaman / Konum Bilgileri

15-09-2020 19:30
08-09-2020 21:30
İSTANBUL (AVRUPA)
Abide-i Hürriyet Caddesi
Merkez, Abide-i Hürriyet Cd, Şişli/İstanbul

Destekleyen Kulüp / Kişiler

Kulüp Açıklama
Kişi Açıklama