lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Haber Bilgileri

Etiler Lions Kulübü nisan ayı genel toplantısı, 20 Nisan 2020 Pazartesi akşamı saat 19:30'da, dünyayı sarsan salgın karşısında uzaktan erişim ile ekran başında gerçekleştirilecek. Toplantının verimli geçmesi için 16 ve 18 Nisan akşamları 19:30'da yarım saatlik uyum ve deneme yayını yapılacak...

Etiler Lions Kulübü nisan ayı genel toplantısı, 20 Nisan 2020 Pazartesi akşamı saat 19:30'da, dünyayı sarsan salgın karşı önlem olarak uzaktan erişim ile ekran başında gerçekleştirilecek.

Toplantımız, pek çoğumuzun daha önce yaptığı birebir görüntülü görüşmelerden farklı olacağı için geniş katılımlı video konferenslara uzak olan katılımcılar için bu yeni iletişim yöntemine uyum amaçlı deneme oturumu aşağıdaki program uyarınca yapılacak.

          16 Nisan 2020 Çarşamba akşamı 19:30
          18 Nisan 2020 Cumartesi akşamı 19:30


Etiler Lions Kulübü'nün bu video konferans toplantısı ve dijital platform buluşmaları başta üyelerimiz olmak üzere tüm Lion ve Leo'lara, üye adaylarımıza, yolu Etiler Lions Kulübü'nden geçen dostlara ve konuklarımıza açık olacak. Katılım için ücretsiz bir uygulama olan Zoom uygulamasının https://zoom.us adresinden akıllı cep telefonlarına, tabletlere veya bilgisayara indirilmesi yeterli. Toplantıya katılma kodu da bahsi geçen tarihlerde saat 19:20'de Türk Lions'unun resmi web sitesi üzerinden bu mesajın iletildiği e-posta adresinize yollanacak, Etiler Lions Kulübü'nün facebook hesabından da ayrıca ilan edilecek.

Yenilikçi bir anlayış ile gerçekleştireceğimiz toplantımızda kıyafet serbest olup, tercihinize ve ağız tadınıza göre çay, kahve veya içkiniz ile katılabilirsiniz.


Her zaman olduğu gibi üyelerimizin 20 Nisan 2020 Pazartesi akşamı gerçekleştireceğimiz toplantıya eksiksiz katılımı en büyük arzumuz olup, katılamayacakların mazeretlerini Etiler LC Sekreteri Ln Özlem Çıvgınoğlu'na (ozlem_civgin@yahoo.com veya 05326070160) bildirmesini rica ediyorum.

Uluslararası Lions'un dünyada 103, Türkiye'de de 67 yıldır sürdürdüğü hizmet çalışmalarına ilgi duyan ve/veya Lion olmayı düşünenleri de aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağım. 
Hizmetlerle sürdürülebilir geleceğe giden yolda, #BirlikteHizmetEtmek | #ServeTogether dileğiyle...

Hakan Türkkuşu
Başkan

DAHA FAZLA BİLGİ
Facebook sayfamız ve resmi web adreslerimiz: 
Etiler Lions Kulübü https://www.facebook.com/etilerlions/
Türkiye'de Lions ve kulüpler https://www.lionsturkiye.org/
LCI - Uluslararası Lions Kulüpleri https://lionsclubs.org/


HERKESE AÇIK
02-04-2020