lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Haber Bilgileri

Etiler Lions Kulübü, çalışmalarına 16 Kasım 2020 akşamı saat 19:30'da gerçekleştireceği #10Kasım #Gazi #MustafaKemal #Atatürk temalı toplantısı ile devam edecek. Toplantıya Atatürk’ü farklı yönleri ile anlattığı tam 100 kitabın yazarı, 90 yaşındaki delikanlı Hanri Benazus değer katacak.
Etiler Lions Kulübü, salgın başlangıcından buyana hiç ara vermediği dijital platform toplantılarına, 16 Kasım 2020 Pazartesi akşamı saat 19:30'da gerçekleştireceği #10Kasım #Gazi #MustafaKemal #Atatürk teması ile devam edecek. Toplantıya Atatürk hayranı, Türkiye’deki en büyük Atatürk fotoğrafları koleksiyonu sahibi ve Atatürk’ün farklı konulara bakış açılarını anlattığı tam 100 kitabın yazarı, 90 yaşındaki delikanlı Hanri Benazus değer katacak.

Kuruluşunun 50. Yılı’nı kutlamaya hazırlanan Etiler Lions Kulübü’nün Kasım ayı genel toplantısı, salgının artan hızla sürmesi sebebi ile bu ay da bir kez daha Zoom üzerinde yapılacak. Toplantı, planlandığı ve duyurulduğu gibi saat tam 19:30'da başlayacak. Katılımcıların ekran isimlerini önceden kontrol etmeleri ve gerçek isimleri ile katılmaları istenecek 
Zoom Meeting
395 139 3842
ŞİFRE
ELC1971


Toplantımız her zaman olduğu gibi konferansın konusuna ve Lions’a ilgi duyan herkese açık. Lion ve Leo dostlarımız ile aynı ekranda buluşmak da bizi mutlu edecektir. Üyelerimizin eksiksiz katılımı ise her zaman olduğu gibi en büyük arzumuz. Katılamayacak olanların mazeretlerini Etiler LC Sekreteri Ln Özlem Çıvgınoğlu'na (ozlem_civgin@yahoo.com veya 05326070160) bildirmesini de uygulamaya özen gösterdiğimiz bir kuralımız.
Sadece toplantılarımıza değil, dünyanın en güçlü ve yaygın hizmet kuruluşu olan ve çalışmalarını 103 yıldır sürdüren Uluslararası Lions Kulüpleri’nin size en yakın olanı Etiler Lions Kulübü’ne katılmanızı bekliyoruz.

Hakan Türkkuşu
Başkan
 


DAHA FAZLA BİLGİ
Twitter | Facebook | Instagram | LinkedIn | Youtube hesaplarımız ve resmi web adreslerimiz: 

Etiler Lions Kulübü 

https://twitter.com/EtilerLions
https://www.facebook.com/EtilerLions
https://www.instagram.com/etilerlionsclub/

HERKESE AÇIK
01-11-2020