lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Haber Bilgileri

Kuruluşunun 50. Yıl'ını hizmetleri gibi Uluslararası Lions Kulüpleri amaçlarına uygun olarak kalıcı kılmayı hedefleyen Etiler Lions Kulübü, 2021-2022 Hizmet Dönemi'nin ilk Üye Kabul Töreni'ni eylül ayı genel toplantısında gerçekleştirecek, töreni New Voices Koordinatörü Lion Sema Yazgan yönetecek

Kuruluşunun 50. Yıl'ını tıpkı hizmetleri gibi Uluslararası Lions Kulüpleri amaçlarına uygun olarak kalıcı kılmayı hedefleyen Etiler Lions Kulübü, 2021-2022 Hizmet Dönemi'nin ilk Üye Kabul Töreni'ni eylül ayı genel toplantısında gerçekleştirecek, töreni Uluslararası Lions 118T Yönetim Çevresi New Voices Koordinatörü Lion Sema Yazgan yönetecek.Zoom Meeting
395 139 3842
ŞİFRE
ELC1971Etiler Lions Kulübü genel toplantıları her zaman ayın 3. Pazartesi akşamı 19:30'da başlıyor. Salgın tehdidi göz önünde bulundurularak ve katılımcıların sağlığı gözetilere Zoom'da gerçekleştiriliyor.
Diğer katılımcılara saygı ve kayıtlarda hata olmaması için ekranında sadece gerçek ismi yazanlar toplantıya kabul ediliyor. Ekran ismi olarak cihaz marka ve modeli ile gelenler veya takma isim kullananlar ise gereken düzeltmeyi yapmaları sonrasında toplantıya kabul ediliyor. 
Etiler Lions Kulübü toplantıları; her zaman olduğu gibi hiç ayrım olmaksızın toplumsal konulara yakın, sosyal sorumluluk taşımaya da yatkın olan herkese açıktır. Dünyanın 220 kadar ülke ve coğrafi bölgesinde 48 bini aşkın Lions Kulüp ile topluma hizmet eder. Bir milyon 400 bin üyesi ile dünyanın "siyasi olmayan" en yaygın topluluğu olan Lions'a ilgi duyan, Lion olmayı düşünen her birey toplantılarımıza katılabilir. Önceden izin veya onay alması gerekmez. Dijital platform toplantılarımız ücretsiz olup, kıyafet serbesttir.
Üyelerimizin ve adaylarımızın eksiksiz katılımı her zaman olduğu gibi en büyük arzumuz. Mazereti olanların Etiler LC Sekreteri Lion Melek Yiğit'e (EtilerLions@gmail.com) bildirmesini önemle rica ediyoruz. 
 DAHA FAZLA BİLGİ
Twitter | Facebook | Instagram | LinkedIn | Youtube hesaplarımız ve resmi web adreslerimiz: 
her konuda EtilerLions@gmail.com adresimize yazabilirsiniz

Etiler Lions Kulübü 
https://twitter.com/EtilerLions
https://www.facebook.com/EtilerLions
https://www.instagram.com/etilerlionsclub/
https://www.linkedin.com/in/etiler-lions-7a67a11a9/ 

ELC TV
https://www.youtube.com/channel/UCQNbbDL7pW2nXEojPteWEGQ 

İstanbul Etiler Lions Kulübü https://www.EtilerLions.com
Türkiye'de Lions ve kulüpler https://www.lionsturkiye.org
LCI - Uluslararası Lions Kulüpleri https://lionsclubs.org 


HERKESE AÇIK
06-09-2021