lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

Mersin Babil Lions

Haber Bilgileri

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINI TAŞUCU ATATÜRK EVİ MÜZESİNDE KUTLAMA PROĞRAMI
ÖNCÜ100
GÜÇLÜ100
CUMHURİYETİMİZİN İKİNCİ YÜZYILI
Mersin Babil Lions Kulübü ve Mersin Büyükşehir belediyesinin birlikte düzenlediği 100. Yıl Cumhuriyet Etkinliğimizi TAŞUCU ATATÜRK EVİ MÜZESİNDE gerçekleştirdik.
Atatürk’ün 100. Doğum Yıldönümü etkinlikleri içerisinde, Türk Ulusu’nun Ata’sına sevgi ve saygısının kanıtı olarak Selanik’teki Atatürk Evi’nin aynı plan ve ölçüler içerisinde bir örneği, Taşucu Atatürk evinde Atamızı sevgi , saygı minnetle andık.
Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türkiye olarak geçmişimize minnettarız, bugünümüze güveniyoruz ve yarınımıza umutla bakıyoruz. Bu büyük mirası gelecek kuşaklara daha da güçlü bir şekilde aktaracağız.
Atamızın sevdiği şarkılar ,türküler ,folklor gösterileriyle şenlendik.Atamızın sevdiği yemekleri ikram ettik.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Vahap Seçer başta olmak üzere etkinlikiğimizde desteklerini esirgemeyen belediye personeline çok teşekkür ederiz.
Mersin Babil Lions Kurucu Başkanı ve Geçen Dönem Genel Yönetmeni Sn. Ln. Ayşegül Taş ‘a etkinliğimizde katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Mersi Babil Lions Kulübü üyesi ve 118- U Kabinesinde Uluslararası projeler Takım Lideri Sn. Ln. Havva Ongunsel etkinliğimize katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz 
Mersin Babil Lions kulübü üyesi ve 118-U kabinesi Atatürk ve Cumhuriyet Etkinlikleri Komite Başkanı Sn. Ln. Süreyya Esen’e etkinliğimize katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz.
Marina Lions Kulübü Başkanı Sn. Ln. Gül Balata’ya etkinliğimizde katılımlarından dolayı çok teşekkür ederiz .
Mersin Babil Lions Kulübümüz değerli üyelerine ve Lion ve Lion dostu konuklarımıza etkinliğimizde katılımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.
Ebediyen HÜRRİYET ,
İlelebet CUMHURİYET.
İstiklâl mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz.
YAŞASIN CUMHURİYET
YAŞASIN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Lions Sevgi ve Saygılarımızla
YÜRÜYELİM ARKADAŞLAR
Dönem Başkanı
Ludmila Taş
HERKESE AÇIK
28-10-2023