lions Türkiye Lions Türkiye

Organizasyon Bilgileri

İstanbul Etiler Lions

Haber Bilgileri

Uluslararası Lions 118T Yönetim Çevresi'nden Etiler Lions Kulübü ile 118Y Yönetim Çevresi'nden Burgazada Lions Kulübü, 18 Kasım 2019 Pazartesi akşamı gerçekleştirecekleri ortak toplantısında bir ilke imza atacak. Toplantıya Dr. İzel Levi Coşkun konuşması ile değer katacak...
İki kıtanın buluştuğu, Batı ve Doğu kültürlerinin kaynaştığı İstanbul'daki Uluslararası Lions Kulüpleri'nin iki farklı Yönetim Çevresi, 118T'den Etiler ile 118Y'den Burgazada Lions kulüpleri ortak toplantı ile bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. 
18 Ekim 2019 Pazartesi günü, saat 19:30'da Sürmeli Oteli'nde gerçekleştirilecek kasım ayı ortak toplantısını Etiler Lions Kulübü (Derneği Yönetim Kurulu) Başkanı Lion Hakan Türkkuşu ile Burgazada Lions Kulübü (Derneği Yönetim Kurulu) Başkanı Lion Güliz Ercan birlikte açacak, birlikte yönetecek ve birlikte kapatacak. Toplumsal barışın sürekliliği ve sürdürülebilir olması temasının ele alınacağı toplantıda, her iki kıtada dönem boyunca gerçekleştirilen etkinlikler paylaşılacak ve ileride gerçekleştirilecek hizmetler konuşulacak. 

Geceye TÜSİAD Bu gençlikte İŞ var! Çalışma Grubu Başkanı, Mazars Denge CEO | Kurumsal Sürdürülebilirlik Elçisi, Sivriada’ya Kıymayın kampanyasının öncüsü, aktivist Dr. İzel Levi Coşkun “ekolojiden ekonomiye süreklilik mi, sürdürülebilirlik mi?” konuşması ile değer katacak.
 
KONUK KONUŞMACI

Dr. İzel Levi Coşkun

1973 İstanbul doğumlu olan Dr. İzel Levi Coşkun, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, University of lllinois at Urbana Champaign’de MBA yaptı. 2004-2014 yılları arasında Marmara Üniversitesi’nde girişimcilik dersi veren Dr. Coşkun “Kurumsal Sürdürülebilirlik” konulu teziyle Marmara Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde doktor oldu. 1991 yılında iş hayatına atılan Dr.Coşkun, muhasebe, bağımsız denetim, vergi, danışmanlık ve iç denetim alanlarında uzmanlık kazandı. 2010’dan beri muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık şirketi Mazars Denge’nin CEO’su olarak görevini sürdüren Dr. İzel Levi Coşkun, 2018’den beri Kurumsal Sürdürülebilirlik Elçisi olarak Mazars’da ve tüm paydaşlarında sürdürülebilirlik bakış açısının yaygınlaştırmak için çaba sarf etmektedir.
Dr. İzel Levi Coşkun çeşitli sektörlerdeki tecrübesini “Sürdürülebilirlik” ve “Girişimcilik” temel değerleriyle birleştirdi. Dr. Coşkun, Harvard Business Review blog ve Dünya Gazetesi gibi Türkiye’nin önde gelen iş yayınları için “Sürdürülebilirlik” ve “Girişimcilik” üzerine köşe yazıları yazmaya devam ediyor.
Dr. İzel Levi Coşkun; Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM), Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Kamu Gözetimi Kurulu (KGK) lisanslarına sahiptir. İngilizce ve Fransızca bilen Dr. Coşkun ayrıca, TÜSİAD YK Yedek Üyesi ve aynı zamanda TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! programının Çalışma Grubu Başkanı, TÜGİAD, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odalar Birliği (TÜRMOB), Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği, Endeavor, Türkiye Iç Denetim Enstitüsü (TİDE) , Türkiye Bilişim Vakfı YK üyeliği,  Buğday Derneği, Gökçeada Gönüllüleri Derneği, TAİDER, TURMEPA, ADYSK ve Şeffaflık Derneği üyesidir.